4N0A0365

دکتر احمدی نژاد با صدور یک پیام تصویری ، فرارسیدن ۲۹ فروردین مصادف با روز ارتش را به همه فرماندهان ، افسران ، درجه داران و سربازان فداکار ارتش تبریک گفت و تاکید کرد که ارتش جمهوری اسلامی ایران با قدرت و قاطعیت از تمامیت ارضی و منافع سرزمینی ایران دفاع می کند.

متن پیام دکتر احمدی نژاد به مناسبت روز ارتش به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه والمستشهدین بین یدیه

امروز ۲۹ فروردین ، مصادف با روز ارتش سرفراز جمهوری اسلامی ایران است که به فرمان امام خمینی (ره) و برای تقدیر از مجاهدت های ارتش قهرمان، نامگذاری شد.
اینجانب این روز بزرگ را به همه ارتشیان عزیز، سربازان فداکار، درجه داران قهرمان، افسران عزیز، امرا و فرماندهان بزرگوار ارتش و خانواده های محترم و معزز آنها صمیمانه تبریک عرض می کنم.
همینطور این روز را به ملت بزرگ ایران تبریک عرض می کنم. به لطف خدا و به همت همه کادر ارتش ، امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران قادر است با قدرت از تمامیت ارضی و منافع سرزمینی و حقوق ملت ایران با قاطعیت دفاع کند. ارتشیان عزیز ما در دوره دفاع مقدس نشان دادند که پیوسته با ملت و در خط آرمان های بزرگ ملت ایران قدم برمی دارند. شهدای ارتش، جانبازان و آزادگان ارتش ، سند های افتخار ارتش و ملت عزیز ایران هستند. من مجددا این روز را به همه ارتشیان، خانوادهایشان، ملت بزرگ ایران، قوای مسلح جمهوری اسلامی ایران، نیروی انتظامی، بسیج و سپاه پاسداران تبریک می گویم و برای همه آنها سلامتی عزت و موفقیت روز افزون را آرزو مندم .