در آستانه سی‌ و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، دکتر محمود احمدی نژاد به همراه تنی چند از مدیران دولت‌های نهم و دهم در مرقد امام خمینی (ره) حضور یافتند و با آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند.

گلزار شهدا (1)

 

متن سخنان دکتر محمود احمدی نژاد در حاشیه این برنامه به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمان الرحیم

اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر وجعلنا من خیر اعوانه وانصاره والمستشهدین بین یدیه

دهه فجر انقلاب اسلامی را به همه ملت ایران و بشریت تبریک می گویم. این دهه، دهه بسیار مهمی در تاریخ بشریت است. انقلاب اسلامی، حرکت امام (ره)، یاد امام (ره) و راه امام (ره)، راه پیامبران الهی است. پیامبران آمدند تا انسان ها را به راه خود باز گردانند و حقیقت انسانی را به آنها بشناسانند و عزت و عظمت انسان را در برابرشان قرار دهند. آمدند تا غل و زنجیر تعصبات، خودخواهی ها، کوچک بودن ها، حقارت ها، اسارت ها، ظلم ها، تبعیض ها، حسد ها و کینه ها را از دست انسان ها باز کنند و حقیقت آزادی و آزادگی را به همه انسان ها هدیه کنند. آمدند تا انسانی زیستن و خدایی زیستن را به همه هدیه بکنند.

انشاالله با ظهور کامل امام عصر (عج)، انسان کامل محقق خواهد شد. امروز همه بشریت مدیون امام (ره) و راه امام (ره) است. راه امام (ره) زنده است. حرکت امام (ره) زنده است. چرا که انسانیت زنده است. عزت ها زنده است.

امروز در عالم موجی در جهت بیداری انسانی برپا شده است. موجی که در اثر بازگشت انسان ها به فطرت خودشان و حقیقت و ارزش های الهی و انسانی در عالم شکل گرفته است خاموش شدنی نیست.

گرچه شیاطین و شیطان بزرگ با همه ی توان و اغواگری و فتنه گری خودشان تلاش می کنند و دست و پا می زنند جلوی آن اتفاق بزرگ را بگیرند اما همچنان که در همه ی تاریخ شکست خورده اند امروز هم شکست خواهند خورد. هر روز در برابر ملت ها عقب نشینی می کنند و به فضل الهی خیلی زود خواهد بود که یک وحدت جهانی و هفت میلیاردی در برابر شیطان و اقلیتی شیطانی شکل بگیرد و بساط بی عدالتی در جهان برچیده شود و عدالت، عشق، ایمان و سرافرازی انسان انشاالله در همه ی عالم فراگیر شود.

خیال می کنند که ملت ایران از راه خود برگشته و یا اینکه سست شده یا از رسیدن به مقصود مایوس شده است. خیر!
در دلها و اندیشه ها غوغا است. افق مطالبات ملت ایران و جامعه بشری هر روز بلندتر می شود. قله هایی که ملت هدف گرفته است هر روز بلندتر می شود. موانع ساخت دست شیطان و برخی شیطانیان نمی تواند جلوی تعهدات بلند ملت ایران را بگیرد.

من به همه ملت ایران و همه بشریت تبریک می گویم. ان شاالله که همیشه موفق، سالم و عزیز باشند و هرچه زودتر شاهد بر افراشته شدن پرچم حقیقیت، توحید و عدالت در سرتاسر جهان باشیم.

والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته