دکتر احمدی نژاد ۵ فروردین ۱۳۹۴ در حاشیه سفر به مناطق عملیاتی جنوب کشور و یادمان های هشت سال دفاع مقدس استان خوزستان درمیان استقبال پرشور خانواده شهدا و ایثارگران و زائرین و خادمین شهدا از معراج الشهدای اهواز واقع در پادگان شهید محمودوند بازدید و از پیکر مطهر شهدای تازه تفحص شده زیارت به عمل آورد.

IMG_8445 copy

دکتر محمود احمدی نژاد چهارشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۴ که برای زیارت و بزرگداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس به مناطق عملیاتی و یادمان های هشت سال دفاع مقدس سفر کرده است در میان استقبال پرشور خانواده شهدا و ایثارگران و زائرین و خادمین شهدا از معراج الشهدای شهر اهواز واقع در پادگان شهید محمودوند بازدید و ضمن پاسخگویی به احساسات پرشور مردم؛ از پیکر مطهر شهدای تازه تفحص شده موجود در این محل زیارت به عمل آورد.

پس از آن با توجه به درخواست مردم و زائرین شهدای حاضر در محل معراج الشهداء، دکتر احمدی نژاد دقایقی به ایراد سخنرانی در خصوص شهدا و آرمانهای انقلاب و دفاع مقدس پرداخت.

همچنین دکتر احمدی نژاد با توجه به استقبال و ابراز احساسات پرشورمردم که خروج ایشان از محل معراج الشهدا را با مشکل مواجه کرده بود؛ بافرارسیدن اذان مغرب، نماز مغرب و عشاء خود را در محل معراج الشهدا و در جمع پرشور مردم اقامه کرد.