دکتر محمود احمدی نژاد به مناسبت میلاد حضرت عیسی مسیح علیه السلام پیامی صادر کرد.

پیام

متن پیام دکتر احمدی نژاد به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر واجعلنا من خیر انصاره و اعوانه والمستشهدین بین یدیه

سلام بر تو روزی که به امر الهی اعجاز گونه و در کمال زیبایی متولد شدی، در گاهواره سخن گفتی و تجسم روح خدا در عالم شدی.

سلام بر تو روزی که به رغم اراده سوء بدخواهان و به امر الهی به آسمان پرکشیدی و ذخیره شدی تا در روز موعود به یاری انسانها بشتابی.

سلام بر تو روزی که به امر الهی باز می گردی تا انسان کامل و موعود امم (ع) را در برپایی توحید، آزادی، عدالت و عشق برای همه و در سراسر گیتی همراهی کنی.

حضرت عیسی ابن مریم مسیح (ع) هدیه استثنایی خداوند مهربان به عالم بشری و تجلی حضرت حق در قامت بلند بنده صالح پروردگار و نفخه روح الهی در کالبد انسان ها است.

او مظهر عبودیت و بندگی و نماد آزادی، آزادگی و تبلور عشق به مردم، خدمتگزاری و یاری محرومین و نیازمندان‌، مقابله با ظلم و دفاع از حقوق انسانها و طراوت نسیم بهاری است.

به فرمان خداوند دانای حکیم از پیامبران الهی(ص) یک نفر حضرت عیسی مسیح (ع) و از اوصیاء آخر (ع) نیز یک نفر فرزند برومند پیامبر خاتم (ص) حضرت امام مهدی (ع) برگزیده شده و در پرده غیبت قرار گرفتند تا‌ در سیر کمال جامعه بشری به محض تمهید شرایط و آمادگی و خواست ملت‌ها به طور کامل ظهور کنند و انسان ها را در سیر الی الله و برپایی جامعه سعادتمند یاری و هدایت نمایند.

این امر مهم، فلسفه و غایت خلقت عالم و جاری شدن اراده الهی در جهان از طریق اراده آزاد انسان ها است.

حضرت امام مهدی (ع) و همراه گرانقدرش حضرت مسیح (ع) میراث دار همه انبیاء و صالحان و از یک نورند و ماموریت واحدی را بر عهده دارند.

بدون تردید و به زودی، روزی که حضرت مسیح (ع) در کنار حضرت مهدی (ع) به طور کامل ظهور نمایند و با یاری دیگر صالحان و خواست و همراهی ملت ها، کاروان تاریخی بشر را به سرمنزل آرزوهای بزرگ الهی و انسانی رهنمون شوند، فرا خواهد رسید.

در آن روز اندوه، کینه، تفرقه، جدال، جنگ و هر نوع زشتی از اندیشه، کلام و رفتار انسانها رخت خواهد بست و فرزندان متفرق حضرت آدم (ع) با عشق و محبت دوباره به خانه پدری برمی‌گردند و گرداگرد این عزیزان جمع خواهند شد و پرچم ارزش های الهی و انسانی را بر خواهند افراشت.

در آن روز همه با هم دست اندرکار برپایی توحید، آزادی، عدالت و عشق خواهند شد و همه اسماء الهی را به طور کامل در آحاد بشر و جامعه انسانی متجلی خواهند ساخت.

در آن روز پرستش مخصوص خدای یگانه خواهد بود.

شاید راز اینکه مادر گرامی حضرت امام مهدی (ع) حضرت نرگس (ع) از تبار حضرت عیسی (ع) و مردمان مغرب زمین و از دیگر سو جدۀ پدری اش حضرت شهربانو (ع) از تبار ایرانیان و مردمان مشرق زمین است آن باشد که آن عزیز حلقه وصل همه مردم در اقطار عالم و ترجمان همه تاریخ بشر و نماد تحقق تمام آرزو های انسانی است.

مردمانی که حضرت امام مهدی (ع) و حضرت عیسی مسیح (ع) را به همراه دیگر اولیاء و انبیاء و صالحان، پیشاپیش کاروان بشری برای برداشتن گام آخر و رسیدن به قله های آرمانی نظاره خواهند کرد. چه حس و حال زیبا و آسمانی و بی نظیری را تجربه خواهند کرد؟ مبارک باد بر آنان و همه منتظران ظهور.

وه که آن روز که بهار حقیقی انسان ها و خرمی واقعی دوران ها است چقدر درخشان و پرشکوه و زیبا خواهد بود!

سلام خدا بر تمام انبیاء و اولیاء خاصه پیامبر خاتم (ص) و اهل بیت گرامی اش.

سلام خدا بر روح بهاران و حقیقت هستی منجی آخر حضرت امام مهدی (ع).

سلام خدا بر تجلی رحمت الهی به بشریت و یاور انسان ها حضرت عیسی مسیح (ع).

و سلام بر تمام منتظران، یاران و یاوران آن دو عزیز.

این میلاد عظیم را به همه انسانها، ملت ها و همه موحدان، آزادی خواهان و عدالت طلبان به ویژه به هموطنان مسیحی عزیز تبریک عرض می نمایم.

از خداوند منان برای همگان سلامتی، عزت و توفیق حضور در آن جشن آسمانی و تاریخی را مسئلت دارم.

خادم ملت ایران
محمود احمدی نژاد