پیش از ظهر امروز مراسم عزاداری سالروز رحلت نبی اکرم اسلام(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) با حضور و تجمع هیئت‌های مذهبی مشهد اردهال و روستاهای اطراف آن با عنوان «لبیک یا رسول‌الله» در آستان مقدس علی بن امام محمد باقر(ع) در مهشد اردهال کاشان برگزار شد.

در این مراسم دکتر محمود احمدی‌نژاد به همراه غلامحسین الهام سخنگوی دولت سابق و مرتضی تمدن، استاندار سابق تهران به دعوت خانواده شهیدان میرعلی اکبری خانواده دارای سه شهید در جمع عزاداران حضور یافتند و پس از برگزاری مراسم و دیدار مردمی بر سر مزار شهدا حاضر شده و به مقام شامخ آنان ادای احترام کردند.

دکتر محمود احمدی نژاد در حاشیه مراسم سوگواری ۲۸ صفر در گفتگو با خبرنگاران حاضر در این مراسم گفت: انسانهایی که متعالی تر و والاترند، اصل و بنای فرهنگ اسلامی ما را می سازند و در یک جمله باید گفت کمال تعالی و والایی از آن پیامبر گرامی اسلام (ص) و خاندان عظیم الشان اوست.

وی افزود: هر چه انسان حقیقی‌تر و والاتر و زلال‌تر باشد تاثیر فرهنگی اش نیز بیشتر خواهد بود.

رییس جمهور سابق کشورمان گفت: فرهنگ اسلام و قرآن برای تجلی و تعالی انسانهاست و کسانی که با این فرهنگ متعالی شدند، اثر فرهنگی شان نیز بیشتر است و هستی شان گسترش پیدا می کند و در تمام عالم اثرگذارند.

دکتر احمدی نژاد افزود: انسانها هر چقدر مؤمن تر و واالاتر و پاک تر و و الهی تر و آسمانی تر باشند در جامعه اسلامی مؤثرترند.

A44Y5937 A44Y6089 A44Y6111 A44Y6198 A44Y6243 A44Y6416 A44Y6461 unnamed-1

۲۰۱۴-۱۲-۲۲ ۰۸.۳۰.۴۹ ۲۰۱۴-۱۲-۲۲ ۰۸.۴۹.۴۳۲۰۱۴-۱۲-۲۲ ۰۹.۲۹.۰۵۲۰۱۴-۱۲-۲۲ ۰۹.۰۴.۱۸ ۲۰۱۴-۱۲-۲۲ ۰۹.۰۴.۴۰ ۲۰۱۴-۱۲-۲۲ ۰۹.۰۵.۰۴ ۲۰۱۴-۱۲-۲۲ ۰۹.۰۷.۰۲ ۲۰۱۴-۱۲-۲۲ ۰۹.۰۷.۳۴ ۲۰۱۴-۱۲-۲۲ ۰۹.۰۸.۲۵ ۲۰۱۴-۱۲-۲۲ ۰۹.۰۸.۴۶