بسم الله الرحمن الرحیم

پایگاه اطلاع رسانی Ahmadinejad.ir  (احمدی نژاد دات آی آر) ، به عنوان مرجع رسمی انتشار اخبار و اطلاعات و اسناد مکتوب و چندرسانه ای در فضای مجازی پیرامون دکتر محمود احمدی نژاد فعالیت می نماید.

هدف راهبردی این پایگاه، اطلاع رسانی صحیح، کامل، بهینه و سریع در خصوص شخصیت، اندیشه ها، مواضع و عملکردهای شخصی دکتر احمدی نژاد می باشد.

در این راستا این مجموعه تلاش می نماید تا با فعالیت در عرصه های ذیل به اهداف خود نائل گردد:

  1. اطلاع رسانی دقیق، صحیح و مستند در خصوص آخرین اخبار، برنامه ها، محتوای سخنرانی ها، نامه ها و پیام های صادره از سوی ایشان در قالب های مکتوب یا چند رسانه ای.
  2. ارائه تصویری غیر رسمی از روحیات و سبک زندگی شخصی ایشان جهت ارتقاء شناخت مخاطبین و علاقمندان.
  3. جمع اوری و ارائه مدون اسناد و اطلاعات مربوط به شخص دکتر احمدی نژاد و همچنین فعالیت های ایشان در عرصه های نظری و اجرایی.
  4. تولید و ارائه محتوای مستند در خصوص ایشان و نظرات و عملکردهایشان از طریق تعامل با نخبگان و فرهیختگان و همچنین پرورش و بهینه سازی محتوای اسناد و اطلاعات موجود.
  5. آخرین عرصه فعالیت های این مجموعه ؛ پشتیبانی، سازماندهی و ایجاد ارتباط میان مخاطبین در راستای هم افزایی در تلاش جهت تحقق آرمان ها و دغدغه های گفتمانی مدنظر دکتر احمدی نژاد می باشد.

احمدی نژاد دات آی آر متعهد است تا با تداوم پایفشاری مجدانه بر اصول و آرمانها و تلاش و مجاهدتی انقلابی و ایستادگی در مسیر ؛ بستری مناسب برای آگاهی بهینه مخاطبین خود از اخبار و اطلاعات صحیح و دقیق پیرامون دکتر احمدی نژاد و همچنین تعامل وارتباط میان علاقه مندان به ایشان با شخص دکتر احمدی نژاد را فراهم آورد.

 

و من الله التوفیق

و علیه التکلان

پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمود احمدی نژاد