جمعی از مسئولین دولت مهر و عدالت چهارشنبه ۲ تیرماه و به مناسبت ماه مبارک رمضان با دکتر احمدی نژاد دیدار کردند. 

IMG_0396

به مناسبت ماه مبارک رمضان، جمعی از مسئولین دولت مهر و عدالت به همراه خانواده و با حضور در محمودیه با دکتر محمود احمدی نژاد دیدار کردند.

در این دیدار دکتر احمدی نژاد با اشاره به اینکه ماه رمضان ماه بازگشت و خودیابی است اظهار داشت: ماه رمضان ماه شناخت و معرفت است. ماهی است که تمام موانع کمال و شیطان در زنجیر است. یعنی موانع معرفت، کمال و اعتلای انسانی بر طرف شده و انرژی مثبت، هدایت و سنت های هدایت کننده الهی همه در خدمت کمال انسان است.

ایشان افزود: همه عالم برای انسان و انسان برای خداست. راه رسیدن به خدا، معرفت به خود است.” من عرف نفسه فقد عرف ربه”. خیلی سخت نیست، برخی این را پیچیده نکنند. خدا آسان کرده است. می فرماید می خواهی مرا بشناسی خودت را بشناس. حقیقت انسانی را بشناس من در وجود تو متجلی ام. آفتاب خدا در آینه وجودی انسان منعکس است. اما کدام انسان همه خدا را متجلی می کند؟ کدام انسان همه اسماء و صفات خدا را بازتاب می کند؟ پاسخ روشن است. انسان کامل، امام و معصوم. اگر می خواهی خدا را بشناسی، ابتدا باید خودت را بشناسی. به یک تعبیر ماه رمضان ماه انسات کامل است. ماه امام است. ماه پیوستن انسان ها به امام است.

دکتر احمدی نژاد با تبریک ماه مبارک رمضان و ولادت امام حسن مجتبی (ع) بیان کرد: علاوه بر اینکه خدا به ما توفیق داد تا یک بار دیگر در مهمانی معرفت شرکت کنیم از خدا می خواهم همه اعمال، رفتار و اندیشه های ما را مورد رضایت، عنایت و هدایت امام قرار دهد. می خواهم این ماه رمضان را آخرین ماه رمضانی قرار دهد که بدون دیدن امام و تبعیت و درک مستقیم ایشان روزه می گیریم. از خدا بخواهیم در این شب های قدر به دست امام، آن سرنوشت حتمی درخشان بشریت را رقم زند.

ایشان در پایان افزود: دنیا پر از ناامنی است. باید امنیت بیاید. چه زمانی امنیت می آید؟ زمانی که امام بیاید. دنیا پر از خفقان است. چه زمانی آزادی می آید؟ آزادی حقیقی در حاکمیت امام است. ظلم و بی عدالتی و تحقیر انسان چه زمانی برطرف می شود؟ زمانی که حاکمیت امام، در پیوستن انسان به امام رخ بدهد.

در پایان این دیدار، نماز جماعت مغرب و عشاء اقامه شد و حاضران روزه خود را همراه با دکتر احمدی نژاد افطار کردند.