جشن میلاد منجی عالم بشریت در حسینیه قائم آل محمد (عج) راس ساعت ۱۷:۳۰ پس از قرائت قرآن؛ با مدیحه سرایی استاد بازوبند از پیشکسوتان ذاکرین اهل بیت عصمت و طهارت در تهران آغاز شد.

گروه هایی از مردم ساعاتی قبل از آغاز مراسم در خیابان های اطراف حسینیه تجمع کرده و عده ای زیادی از اهالی محل نیز از خانه های خود خارج شده و درب منازل و در کنار پیاده روها ایستاده و منتظر حضور دکتر احمدی نژاد بودند. همچنین به دلیل ازدحام جمعیت از ساعت ۱۸:۳۰ حسینیه از جمعیت پر و درب حسینیه توسط انتظامات مراسم بسته شد.

دکتر احمدی نژاد نیز پس شرکت در مراسم جشن برگزار شده در میدان ۷۲ نارمک به سمت حسینیه حرکت کرده و ساعت ۱۹:۱۵ در حالی که دکتر الهام مشغول سخنرانی در حسینیه قائم آل محمد (عج) بود؛ به محل رسیده و مورد استقبال پرشور مردم قرار گرفت. مردم حاضر در صحنه پس از مشاهده دکتر با شور و هیجان و شعارهای “احمدی دلاور پیرو خط رهبر” و ” صل علی محمد یاور رهبر آمد” به استقبال دکتر آمده که به علت کثرت جمعیت مردم، تیم حفاظتی دکتر احمدی نژاد نتوانست ایشان را از درب اصلی وارد حسینیه کرده و مجبور به هدایت ایشان به سمت درب فرعی شد.

دکتر احمدی نژاد پس ورود به حسنیه قایم نیز با شعار “صل علی محمد یاور رهبر آمد” و “احمدی احمدی حمایتت می کنیم” مورد استقبال پرشور مردم حاضر در حسینیه و همچنین مداح اهل بیت حاج مهدی ارضی قرار گرفت. حاج مهدی ارضی مداح اهل بیت ضمن استقبال از دکتر احمدی نژاد و در حمایت از ایشان اعلام کرد دکتر احمدی نژاد محبوب و عزیز مردم ایران است چون نوکر امام زمان و سرباز ولایت است.

پس از آن دکتر احمدی نژاد برای دقایقی به سخنرانی پیرامون آینده پژوهی تقابل جهانی جریان حق و باطل و چگونگی حمایت از امام در این عرصه ودر مقابل شیطان و ایادی آن پرداختند.

با پایان سخنرانی دکتر احمدی نژاد؛ حاج مهدی ارضی نیز برای دقایقی به مولودی خوانی میلاد امام زمان(عج) پرداختند.

پس از پایان مراسم و در هنگامی که دکتر احمدی نژاد قصد خروج از حسینیه را داشت نیز بار دیگر با جمعیت زیاد مردمی که جهت بدرقه او در مقابل درب خروجی منتظر بودند و ابراز احساسات و شعارهای مردم مواجه شد تا جایی که به همین علت خروج دکتر از حسینیه مدت زیادی به طول انجامید.

هنگام خروج دکتر احمدی نژاد از حسینیه مردم ضمن ابراز محبت و علاقه با شعارهایی از قبیل “صل علی محمد بوی رجایی آمد” و “احمدی دلاور پیرو خط رهبر” و “احمدی احمدی حمایتت می کنیم” و ” چپ راست کارگزار علیه خدمتگزار” و همچنین شعار معنادار “شعار هرچی مرده احمدی برمیگرده” تا مسافت زیادی از حسینیه خودرو دکتر احمدی نژاد را بدرقه نمودند.