پیام (8)

در پی وقوع حادثه تروریستی در تهران، دکتر محمود احمدی نژاد با صدور پیامی ضمن تسلیت به خانواده شهدا و عموم ملت ایران ؛ تاکید کرد که قداره بندان بین المللی و وابستگان منطقه ای آنان قادر به درهم شکستن اراده ملت نستوه ایران نخواهند بود.

متن کامل پیام ایشان به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

بار دیگر دست قداره بندان بین المللی و وابستگان منطقه ای آنان از آستین گروهی راه گم کرده و از خدا بی خبر بیرون آمد و در یک جنایت آشکار و تروریستی جمعی از مردم مظلوم و بی دفاع را در حرم بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و قسمت مراجعات مجلس شورای اسلامی، به خاک و خون کشید.
ملت بزرگ ، فرهنگ آفرین و تمدن ساز ایران در تاریخ طولانی و حیات پر برکت خود، حوادث گوناگون و تهاجمات متعددی را از جانب دشمنان، تجربه کرده و از پس هر یک با قامتی برافراشته تر و عزمی راسخ تر برآمده و مسیر نورانی خود را به سوی قله های پیشرفت و تعالی و کمال طی کرده است.
امروز که شیطانیان از بیرون و درون اجتماع کرده اند تا عزم راسخ و اراده الهی و امید بی پایان ملت ایران را از پیگیری مطالبات به حق و آرمانهای بلند الهی و انسانی در هم بشکنند، اطمینان دارم که ملت عزیز ایران با استقامت ، وحدت و همدلی از این دوران نیز با سربلندی و پیروزی بیرون خواهند آمد.
ان شاء الله
از خداوند قادر حکیم می خواهم که عوامل اصلی تجاوز، جنگ، قتل و جنایت و خودبرتربینی را محو، و برادری و عدالت و آزادی و عشق را تحت عنایت حضرت ولی عصر (عج) در زمین مستقر فرماید.
اینجانب ضمن عرض تسلیت به خانواده معزز شهیدان و عموم مردم ایران، از خداوند منان برای شهیدان این حادثه رحمت واسعه الهی و برای مجروحان، سلامتی و برای بازماندگان صبر و سلامت و برای ملت ایران و همه ملت ها سرفرازی و امنیت مسألت دارم.

محمود احمدی نژاد
خادم ملت ایران-۱۳۹۶/۰۳/۱۹