دکتر محمود احمدی نژاد با صدور پیامی، از اقشار مختلف مردم که با حضور در منزل یا شرکت در مراسم تشییع و یادبود والده مکرمه ایشان و همچنین با ارسال نامه، صدور پیام، نصب پلاکارد و انتشار آگهی در رسانه ها با خانواده آن مرحومه مغفوره ابراز همدردی کردند، صمیمانه تشکر و قدردانی کرد.

07952820024371434922

متن پیام ایشان به شرح ذیل می باشد:

مردم عزیز و گرانقدر

سلام علیکم

مادری مهربان که وجود ارجمندش برایمان پشتوانه ای عظیم و بی بدیل و برای همه بستگان و بازماندگان آرامش دهنده و صفابخش بود، از دستمان رفت و غمی بزرگ بر دلهایمان نشست.

شما با حضور تسلی بخش خود و ارسال انبوه پیامهای همدردی، این فقدان بزرگ را بر بنده و سایر بازماندگان قابل تحمل کردید. ایمان دارم که دعاهای شما سروران عزیز در حق آن فقیده سعیده به اجابت خواهد رسید و خدای متعال او را سرشار از رحمت و مغفرت خویش خواهد کرد تا در جوار اجداد طاهرینش مأوی گیرد.

به نمایندگی از خانواده و بستگان صمیمانه و خاضعانه از تمامی عزیزان و همه اقشار، فرهنگیان، هنرمندان، علما و روحانیون، کارگران، کارمندان، کشاورزان، صنعتگران، کسبه، بازاریان، دانشگاهیان، دانشجویان و اهالی رسانه و گروههای مردمی از کشورهای ترکیه، عراق، افغانستان، تاجیکستان، آذربایجان، امارات، تاتارستان، پاکستان و روسیه و سایر کشورها که با ارسال نامه، صدور پیام، نصب پلاکارد و انتشار آگهی در رسانه ها یا با حضور در منزل و شرکت در مراسم تشییع و یادبود آن مرحومه مغفوره یا برگزاری مراسم مستقل با خانواده مصیبت دیده، اعلام همدردی کردند، بویژه مردم عزیز و قدرشناس آذربایجان و تبریز و قم که مراسم یادبود برگزار نمودند و همچنین مردم سایر شهرهای ایران که به درخواست اینجانب از برگزاری مراسم صرفنظر کردند، قدردانی میکنم و سلامتی کامل و بقای عمر با عزت یکایک بزرگواران را تحت عنایات خاصه حضرت ولی عصر(عج) از خدای مهربان مسألت دارم.

محمود احمدی نژاد