nf00151687-1

مصاحبه‌ با رسانه‌های آمریکایی به معنای مناظره با حکومت آنها تلقی می‌شود، آنها برای هر مصاحبه به عنوان یک جنگ تمام عیار تدارک می‌دیدند و از قبل نیز به خبرنگاران خود آموزش داده بودند.

یکی از این شبکه‌ها که اتفاقاً از خبیث‌ترین شبکه‌های تلویزیونی آمریکاست و علیه ملت ایران کینه دارد و از صهیونیست‌ها قاطعانه حمایت می‌کند از مدت‌ها قبل از سفر ما به نیویورک تبلیغات گشترده ای انجام داده بود که چرا به ایران فرصت داده می شود تا حرفهایش را از رسانه‌های آمریکایی بیان کند اما شرایط به‌گونه‌ای پیش‌ رفت که نماینده این شبکه در هتل محل اقامت ما اتاقی گرفت و هر روز درخواست مصاحبه می‌کرد.

در آمریکا فیلم‌های زیادی علیه امام زمان(عج) ساخته اند تا چنین القاء کنند که امام زمان برای نابودی دنیا می‌آید، آنها سعی داشتند از امام زمان بگویند تا سوالات و صحبت‌های من را به فیلم‌های خودشان مربوط کنند و مضمون و محتوای فیلم هایشان را دوباره در ذهن ملتشان زنده کنند به همین دلیل خبرنگار آنها از اعتقاد به امام زمان پرسید و این موضوع این فرصتی شد که در حدود ۸ دقیقه از شبکه آنها درباره امام زمان(عج) صحبت کنم.

در دیداری که با گروه‌های ضدجنگ آمریکایی داشتیم هر یک از آنها این بار به مثابه یک رزمنده و یا جانباز ما سخن می‌گفتند و حرف های ملت ایران را تکرار می‌کردند. بیست و دو نفر از آنها سخنرانی کردند که یکی از دیگری انقلابی‌تر و علیه استکبار و ظلم و به نفع عدالت بود و تأکید می‌کردند که عاشق ملت ایران هستند. یکی از آنها گفت که ما سیاهان سختی‌های زیادی را در آمریکا متحمل شدیم و همواره آرزو داشتیم که یکی از جنس ما رییس‌جمهور آمریکا شود و وقتی یک سیاه‌پوست رییس‌جمهور شد خیلی خوشحال شدیم و دوست داشتیم که او موفق شود اما امروز اعلام می‌کنم که ایران سرزمین آرمانی ماست و اگر حکومت آمریکا بخواهد در مقابل ایران بایستد ما در کنار ایران خواهیم ایستاد. . باید روحیه ایثارگری را به‌‌رغم حرف‌های شیطانی دشمنان و بد خواهان حفظ کرده و با ایستادگی در مقابل قدرت‌های در حال افول مقدمات ظهور امام عصر(عج) را فراهم کنیم.

۱۳مهر۸۹